logo
İLETİŞİM
Hoşgeldiniz

Velilere Duyurular

Başarılarımız

Başarı Kazananlar

Organizasyonlar

Etkinlik Takvimimiz

Misyon ve Vizyonumuz

Analiz, 2009 yılında Analiz Bireysel Danışmanlık hizmetiyle başlayarak 2016 yılında Analiz Özel Eğitim Kurumları olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 8-10 kişilik sınıflarımızda uzman kadromuz ve rehberlik hizmetimizle öğrencilerimize iyi bir geleceğe sahip olmaları için liseden üniversiteye giden en doğru yolu göstermek en temel amacımızdır.

MİSYON: Analiz Özel Öğretim Kursu, Atatürkçi düşünceleri ilke edinen, adaletli, dürüst, samimi ve genç öğretmen kadrosuyla bilim ve teknolojiyi ön planda tutan, öğrenmeyi öğreten eğitim sistemi sayesinde ailesi ve ülkesine yararlı, sürekli gelişmeyi benimsemiş öğrenciler yetiştirmek.

VİZYON: Analiz Özel Öğretim Kursu’nun bilgi birikimi, beceri ve teknolojiyi etkin kullanarak, ülkemizin önde gelen kadrolarına kaliteli bireyler yetiştiren, bu süreçte öğrencilerimiz, mezunlarımız ve velilerimiz ile birlikte güç birliği sağlayarak geleceğin zeki fertlerini yetiştirmektir. Bu yüzden eğitim-öğretimde, araştırmada ve topluma hizmette en iyiye ulaşmış eğitim kurumu olmak, kusursuz eğitim vererek dünyanın ve ülkemizin en iyi üniversitelerine her yıl artan sayıyla öğrenci yetiştiren en güçlü eğitim ve öğretim kuruluşu haline gelmektir.

Saygı

Öğrencilerimize her zaman saygılı yaklaşım içerinde bulunarak onlarında karşı bireylere bir o kadar saygılı olmalarını konusunda kendilerini aşılamaktayız.

Sorumluluk

Yetiştirmekte olduğumuz her bir bireyin, daha başarılı, daha azimli olmaları ve hayatlarına olan bakış açılarında doğru kararlar vermelerinde kendimi sorumlu hissediyoruz.

Dürüstlük

Doğru yaklaşımlarla öğrencilerimizin hayatlarında sorunlarla karşılaşmamaları için onlara sadece eğitimlerinde değil ileri hayatta da başarı elde etmeleri için dürüst davranmalarını sağlıyoruz.

Başarı

Ve başarı; oturmuş bir kişilik, alınan doğru eğitimlerle birleştiğinde öğrencilerimizin sadece okul hayatlarında değil okul sonrası yaşantılarında da onların yanında kalmaya devam edecektir.

Haftanın 7 Günü INFO
Bizlere ulaşabilir ve öğrencileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
Tüm öğretmenlerime göstermiş oldukları ilgilerinden ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
2017-03-13T11:54:16+00:00
Tüm öğretmenlerime göstermiş oldukları ilgilerinden ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
Kazananlar PDF
Başarılı öğrencilerimiz ve kazandıkları okulların listesine buradan ulaşabilirsiniz.
LİSTE
ANALİZ BURSLULUK SINAVI

Sınırlı Sayıda Kontenjandan yararlanmak için acele edin!!

9-10-11 sınıflar için sınırlı sayıda kontenjan ile 11-12 Ocak tarihlerinde başlayacak olan Bursluluk Sınavı kayıtları için aşağıdaki butonu tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.
BAŞVURU YAP
close-link