logo
İLETİŞİM
Hoşgeldiniz

Velilere Duyurular

Başarılarımız

Başarı Kazananlar

Organizasyonlar

Etkinlik Takvimimiz

Müdürün Mesajı

Analiz, çocuklarımızın hem akademik hem de sosyal olarak mükemmel oldukları, başarılar kazanan, mutlu, hareketli ve ileriye dönük düşüncelere sahip olmalarını sağlayan bir öğretim merkezidir.

Amacımız; çocuklarımızın öğrenme kabiliyeti arttırmak için gerekli olan gerçek bir eğitim sağlamaktır. Profesyonel öğretmen kadromuzla her bir çocuğun başarıya ulaşmasını taahhüt ederiz.

Analiz özel öğretim kursuna hoş geldiniz. Tecrübelerimizi, öğrencilerin yeteneklerini, başarı ve mükemmellik için yüksek düzeyde çaba göstermek için kullanırken, öğrencilerin güvenli, yapılandırılmış bir ortamda rekabet ruhundan yararlanabilmeleri için tüm gayreti göstermekteyiz.

Bu dönem ve gelecek dönemlerde sizinle ve çocuğunuzla birlikte çalışmayı çok istediğimizi bilmenizi isteriz.

Kursumuzu Ziyaret Edin

Eğer kursumuzu merak ediyorsanız, ailelerimizi kişisel bir tur için ağırlıyoruz. Randevu almak için bilgi işlem merkezimize başvurabilir veya 0(262)3314120'yi arayabilirsiniz.

  • Hafta İçi
  • Hafta sonu

Bizleri arayın

Uygun zamanı kararlaştıralım

Sizleri misafir edelim

(0262) 331 41 20
(0553) 931 41 20
iletisim@analizkurs.com

Analiz, 2009 yılında Analiz Bireysel Danışmanlık hizmetiyle başlayarak 2016 yılında Analiz Özel Eğitim Kurumları olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 8-10 kişilik sınıflarımızda uzman kadromuz ve rehberlik hizmetimizle öğrencilerimize iyi bir geleceğe sahip olmaları için liseden üniversiteye giden en doğru yolu göstermek en temel amacımızdır.

Analiz Özel Öğretim Kursu, Atatürkçi düşünceleri ilke edinen, adaletli, dürüst, samimi ve genç öğretmen kadrosuyla bilim ve teknolojiyi ön planda tutan, öğrenmeyi öğreten eğitim sistemi sayesinde ailesi ve ülkesine yararlı, sürekli gelişmeyi benimsemiş öğrenciler yetiştirmek.

Analiz Özel Öğretim Kursu’nun bilgi birikimi, beceri ve teknolojiyi etkin kullanarak, ülkemizin önde gelen kadrolarına kaliteli bireyler yetiştiren, bu süreçte öğrencilerimiz, mezunlarımız ve velilerimiz ile birlikte güç birliği sağlayarak geleceğin zeki fertlerini yetiştirmektir. Bu yüzden eğitim-öğretimde, araştırmada ve topluma hizmette en iyiye ulaşmış eğitim kurumu olmak, kusursuz eğitim vererek dünyanın ve ülkemizin en iyi üniversitelerine her yıl artan sayıyla öğrenci yetiştiren en güçlü eğitim ve öğretim kuruluşu haline gelmektir.

Haftanın 7 Günü INFO
Bizlere ulaşabilir ve öğrencileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
Tüm öğretmenlerime göstermiş oldukları ilgilerinden ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
2017-03-13T11:54:16+00:00
Tüm öğretmenlerime göstermiş oldukları ilgilerinden ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
Kazananlar PDF
Başarılı öğrencilerimiz ve kazandıkları okulların listesine buradan ulaşabilirsiniz.
LİSTE